Sepetim 0,00 TL
Hakkımızda

NOKTA Elektronik ve Bilişim Sistemleri 25 yılı aşkın iş tecrübesi ile Elektronik ve Bilişim sektöründe faaliyet gösteren öncü kuruluşlardan birisidir. Sahip olduğu geniş ürün çeşidi ve üretim faaliyetleri ile sektörde her zaman dinamik kalmayı başarmıştır. Global pazarda, sektörün lider dünya markalarının distribütörlüğünü yapmaktadır. Başta Türkiye pazarı olmak üzere, Ortadoğu, 
Türki Cumhuriyetleri ve Balkan ülkelerinde proje, ürün tedariği ve teknik destek faaliyetlerini sürdürmektedir.

İstanbul merkezli firmamız, İstanbul ve Ankara’da sahip olduğu Proje&Satış Ofisleri ile hizmet vermektedir. Ayrıca İzmir ve Ankara’da bulunan üretim tesisinde AR-GE faaliyetlerini sürdürerek, proje odaklı çözümler sunmaktadır.

Firma olarak prensibimiz; uluslararası standartlar ile kaliteye ve yeniliğe öncülük etmek ve müşterilerine en iyi hizmeti sunarak dünya çapında kabul edilmiş, ISO, 3P, ETL ve CE ürün sertifikalandırma kuruluşları ile ortak çalışmalar yürüterek pazara sunulan ürünlerin yüksek standartlarda olmasını sağlamaktır.

Neden Nokta Elektronik?

Amaç doğru şirketi seçmek ise...

Nokta Elektronik ve Bilişim Sistemleri, kuruluşunuz ile yapılan ön görüşmelerden başlayarak, keşif, ürün seçimi ve 
projelendirme aşamalarının tümünde, mevcut ve planlanan ihtiyaçlarınıza uygun tasarımlı ve en uygun maliyetli sistemi seçmenizi garantiler.

Nokta Elektronik kadrosu, konusunda uzman, müşteri memnuniyeti ile hizmet kalitesini en önde tutan çalışanlardan oluşur.

Nokta Elektronik  olarak, çalışanlarımızın bilgi ve beceri düzeyleri değişen koşullar ve ilerleyen teknolojik ihtiyaçlar doğrultusunda kurumumuz tarafından verilen eğitim ve seminerler ile sürekli güncel tutulmaktadır.

Mühendislerimizin uluslararası ve yurtiçi referansları ile kanıtlanmış başarıları bizi farklı, bizim ile çalışmayı ise avantajlı kılar.

Nokta Elektronik keşif hizmetlerini takiben,

• Proje öncesi Danışma ve Bilgilendirme
• Sistem Seçimi, Projelendirme ve Teklif
• Satış ve Sistem Kurulumu
• Satış Sonrası Danışma ve Servis

Aşamalarının tümünde müşterilerine tam destek sunar.

Saygılarımızla,
NOKTA Elektronik ve Bilişim Sistemleri

YENİ VE İNDİRİMLİ ÜRÜNLERDEN HABERDAR OLUN !
İnternet sitemizde çerezlerden faydalanılmaktadır. Ayrıntılı bilgi için Kişisel Verilerin Korunması Kanununu, Gizlilik Sözleşmesi ve Çerez Politikamızı inceleyebilirsiniz. Kabul Et